امضای شخصیتی برای چپ دست ها - برندینگ شخصی

امضای شخصیتی برای چپ دست ها - برندینگ شخصی

اگر مخاطب دائمی این بخش از مقالات انجمن چپ دست‌های ایران هستید به شما تبریک می‌گوییم زیرا ما سعی داریم که سریالی از بهترین راهکارهای اختصاصی برای ارتقای دوستان چپ‌دست تالیف کنیم و از این جهت ذهن شما بسیار متمایزتر است.

همان‌طور که هر فرد در اجتماع، جهت انجام بسیاری از امور به یک امضای ثابت نیاز دارد و یا بسیاری از شرکت‌ها یا ادارات به یک مهر رسمی و ثابت نیاز دارند، داشتن امضای شخصیتی نیز بسیار حائز اهمیت است. این موضوع برای طیف چپ‌دست جامعه از آن جهت دارای اهمیت بیشتری می‌شود که خودشان دارای یک تمایز شخصیتی هستند و هر عملکردی از آنان بیشتر به چشم می‌آید، یعنی هر عملکرد مثبت یا منفی آنان ممکن است بیشتر با انگشت اشاره دست راست‌! نشان داده شود.

هدف ما در این مقاله تاکید بر این است که ما باید دارای یک سری خصوصیات یکسان شخصیتی شویم که نشانه هویت ما باشد و منظور از "امضای شخصیتی" این است.

نحوه صحبت کردن، لباس پوشیدن، شخصیت و رفتار، موقعیت اجتماعی و... از جمله امضاهای شخصیتی کلی هویت ما هستند و مواردی همچون بستن ساعت به دست راست، زبان بدن، عبارات کلامی، سلایق، خصوصیات روحی، ذوق هنری و ... از جمله امضاهای شخصیتی ریزتر ما هستند.
اگر دقت داشته باشید سعی ما بر این است که تاکید کنیم اکنون ما به برجسته کردن خصوصیات و ابعاد دیگری از هویتمان به‌جز با دست‌چپ نوشتن، نیاز داریم و بهتر است که بگوییم این‌که ما اکنون با دست‌چپ می‌نویسیم شاید موضوع قابل افتخاری نباشد زیرا ما در شکل‌گیری آن نقشی نداشته‌ایم اما دستیابی به یک امضای شخصیتی از هویت چپ‌دستی و شکوفا کردن آن قطعا قابل افتخار است زیرا نتیجه اراده و خواست خودمان بوده‌است.
این بدین معناست که امضای شخصیتی ما باید چنان متمایز و جذاب باشد که حتی اگر فردی نوشتن ما را هم نبیند، از دیدن این ویژگی‌های ذکر شده سوال کند: آیا شما چپ‌دست هستید؟

برندینگ شخصی

شاید در دوره‌ای از زمان به سر می‌بریم که تصور ‌کنید واژه برندینگ صرفا برای محصولات شرکت‌ها به‌کار می‌رود اما باید بگوییم "برندینگ شخصی" قطعا در دهه پیش‌رو موضوع داغ‌تری خواهد بود و هر کدام از شما باید یک برند در حیطه کاری خود باشید. اکنون از خود سوال کنید که من با برجسته کردن و رشد دادن چه ویژگی‌هایی می‌توانم به هدف این مقاله دستیابی پیدا کنم؟

( قصد ما براین است که حجم مقاله‌هایی که به شما هدیه می‌کنیم زیاد نباشد و بیشتر با دادن کد واژه‌ها، دریافت‌ مفهوم جزئیات را به خودتان بسپاریم تا از خسته کنندگی متن بکاهیم، اما اگر این مقاله را تا اینجا خوانده‌اید به شما تبریک مضاعف‌تری می‌گوییم! زیرا این نشانه لیاقت شما برای موفقیت و متمایز بودن است. )

دکتر اشكان اسكندرزاده
مديرعامل شركت تحقيقاتی و داروسازی روژانو
و عضو انجمن چپ‌دسـت‌هـای ایـران

 

عضو کانال تلگرام انجمن چپ دست هاي ايران شويد: https://telegram.me/chapdastam

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.