درباره ما

انجمن چپ دستان ایران وابسته به موسسه فرهنگی و هنری ترنم اندیشه روشن است که در سالروز میلاد با سعادت امام زمان (عج) در 13 خرداد 94 فعالیت خود را آغاز کرده است.

این موسسه دارای مجوز رسمی فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که در آن جمعی از جوانان خلاق و خوش فکر این کشور فعالیت می کنند.

انجمن چپ دستان ایران یک شاخه غیرانتفاعی از این موسسه بوده و هدف آن شناسایی و پرورش استعدادهای افراد چپ دست در جامعه ایران است که به دلایل مختلف مغفول مانده و نیازمند توجه بیشتر است.

این مجموعه تلاش خواهد کرد از هم افزایی توان و استعداد افراد مختلف (حتی راست دست ها) برای تغییر تلقی جامعه درباره افراد چپ دست استفاده کند.

چپ دست ها به اعتراف افراد جامعه و طبق تحقیقات علمی ، به طور ذاتی دارای ویژگی های خاص و عمدتا دارای متوسط هوشی بالاتر نسبت به عموم جامعه هستند . اما مجبورند از وسایلی که برای راست دست ها طراحی شده استفاده کننند.

کارت خوان ها، صفحه کلید رایانه ها، صندلی های آزمون ، دنده خودروها ، حتی قیچی و دربازکن ها فقط برای راست دست ها طراحی شده اند.

این یک مبارزه نیست! تنها تلاشی است برای اینکه به مدیران و قانون گذاران بگوییم چپ دست ها که 10 درصد افراد جامعه را تشکیل میدهند باید مورد توجه خاص باشند.

همچنین با آموزش ، مشاوره و محتواهای خاص برای چپ دست ها آماده ایم سهم بیشتری در پیشرفت کشور عزیزمان داشته باشیم.

این جمع صمیمی را به یک چپ دست معرفی کنید اگر او را دوست دارید!

www.chapdastam.ir